| Woltaż | 220V |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Presja robocza | 10t |
| Moc pompy hydraulicznej | 0,75 kW |
| Ogólne wymiary | 1200*720*1680 mm |
| Woltaż | 220V |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Presja robocza | 10t |
| Moc pompy hydraulicznej | 0,75 kW |
| Ogólne wymiary | 1200*720*1680 mm |
| Woltaż | 220V |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ciśnienie hydrauliczne | 10t |
| Hydrauliczne najlepsze narzędzie | 3Unit |
| Moc pompy hydraulicznej | 0,75 kW |
| Woltaż | 220V |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ciśnienie hydrauliczne | 10t |
| Hydrauliczne najlepsze narzędzie | 3Unit |
| Moc pompy hydraulicznej | 0,75 kW |
| Woltaż | 220V |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ciśnienie hydrauliczne | 10t |
| Hydrauliczne najlepsze narzędzie | 3Unit |
| Moc pompy hydraulicznej | 0,75 kW |
| Woltaż | 220V |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ciśnienie hydrauliczne | 10t |
| Hydrauliczne najlepsze narzędzie | 3Unit |
| Moc pompy hydraulicznej | 0,75 kW |
| Napięcie robocze | 220 V |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | 50/60 Hz |
| Ciśnienie pracy | 10t |
| Moc pompy hydraulicznej | 0,75 kW |
| Główna moc silnika | 1,1 kW |
| Napięcie robocze | 220 V |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | 50/60 Hz |
| Ciśnienie pracy | 10t |
| Moc pompy hydraulicznej | 0,75 kW |
| Główna moc silnika | 1,1 kW |