| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Πίεση εργασίας | 10T |
| Υδραυλική ισχύς αντλίας | 0,75kW |
| Συνολικές διαστάσεις | 1200*720*1680mm |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Πίεση εργασίας | 10T |
| Υδραυλική ισχύς αντλίας | 0,75kW |
| Συνολικές διαστάσεις | 1200*720*1680mm |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Υδραυλική πίεση | 10T |
| Υδραυλικό κορυφαίο εργαλείο | 3UNIT |
| Υδραυλική ισχύς αντλίας | 0,75kW |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Υδραυλική πίεση | 10T |
| Υδραυλικό κορυφαίο εργαλείο | 3UNIT |
| Υδραυλική ισχύς αντλίας | 0,75kW |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Υδραυλική πίεση | 10T |
| Υδραυλικό κορυφαίο εργαλείο | 3UNIT |
| Υδραυλική ισχύς αντλίας | 0,75kW |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Υδραυλική πίεση | 10T |
| Υδραυλικό κορυφαίο εργαλείο | 3UNIT |
| Υδραυλική ισχύς αντλίας | 0,75kW |
| Τάση λειτουργίας | 220V |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | 50/60Hz |
| Πίεση Εργασίας | 10Τ |
| Ισχύς υδραυλικής αντλίας | 0,75 kw |
| Ισχύς κύριου κινητήρα | 1,1 kw |
| Τάση λειτουργίας | 220V |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | 50/60Hz |
| Πίεση Εργασίας | 10Τ |
| Ισχύς υδραυλικής αντλίας | 0,75 kw |
| Ισχύς κύριου κινητήρα | 1,1 kw |