| Woltaż | 220V |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Ciśnienie hydrauliczne | 10t |
| Hydrauliczne najlepsze narzędzie | 3Unit |
| Moc pompy hydraulicznej | 0,75 kW |
| Prędkość wrzeciona | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Typ | Maszyna do naprawy kół |
| Maksymalna średnica koła | 15 cali |
| System sterowania | System sterowania CNC |
| Waga netto | 376 kg |
| Spindle Speed | 0-3000 Rpm |
|---|---|
| Max Wheel Diameter | 15 Inches |
| Max Wheel Width | 8 Inches |
| Positioning Accuracy | 0.001mm |
| Working Pressure | 10T |