| Spanning | 220V |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz |
| Werkdruk | 10T |
| Hydraulische pompkracht | 0,75 kW |
| Algemene afmetingen | 1200*720*1680mm |
| Spanning | 220V |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz |
| Werkdruk | 10T |
| Hydraulische pompkracht | 0,75 kW |
| Algemene afmetingen | 1200*720*1680mm |
| Spanning | 220V |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz |
| Hydraulische druk | 10T |
| Hydraulisch topgereedschap | 3Unit |
| Hydraulische pompkracht | 0,75 kW |
| Spanning | 220V |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz |
| Hydraulische druk | 10T |
| Hydraulisch topgereedschap | 3Unit |
| Hydraulische pompkracht | 0,75 kW |
| Spanning | 220V |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz |
| Hydraulische druk | 10T |
| Hydraulisch topgereedschap | 3Unit |
| Hydraulische pompkracht | 0,75 kW |
| Spanning | 220V |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz |
| Hydraulische druk | 10T |
| Hydraulisch topgereedschap | 3Unit |
| Hydraulische pompkracht | 0,75 kW |
| Bedrijfsspanning | 220V |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentie | 50/60 Hz |
| Werkdruk | 10T |
| Hydraulisch pompvermogen | 0,75 kW |
| Hoofdmotorvermogen | 1,1 kW |
| Bedrijfsspanning | 220V |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentie | 50/60 Hz |
| Werkdruk | 10T |
| Hydraulisch pompvermogen | 0,75 kW |
| Hoofdmotorvermogen | 1,1 kW |