| Spanning | 220V |
|---|---|
| Frequentie | 50Hz |
| Hydraulische druk | 10T |
| Hydraulisch topgereedschap | 3Unit |
| Hydraulische pompkracht | 0,75 kW |
| Spilsnelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Type | Wielreparatiemachine |
| Maximale wieldiameter | 15 inch |
| Controlesysteem | CNC-besturingssysteem |
| Netto gewicht | 376 kg |
| Spindle Speed | 0-3000 Rpm |
|---|---|
| Max Wheel Diameter | 15 Inches |
| Max Wheel Width | 8 Inches |
| Positioning Accuracy | 0.001mm |
| Working Pressure | 10T |