| Ölçüm süresi | 6-8s |
|---|---|
| Maksimum işleme çapı | 1000mm |
| Tekerlek genişliği | 1.5-16inch |
| Mil Hızı | ≤200r/dk |
| R/dk | 1290*630*1070mm |
| Spindle Speed | 0-3000 Rpm |
|---|---|
| Max Wheel Diameter | 15 Inches |
| Max Wheel Width | 8 Inches |
| Positioning Accuracy | 0.001mm |
| Working Pressure | 10T |
| Mil hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tip | Jant Tamir Makinası |
| Maksimum Tekerlek Çapı | 15 inç |
| Kontrol Sistemi | Cnc Kontrol Sistemi |
| Net ağırlığı | 376kg |
| Jant çapı | 10-24inch |
|---|---|
| Maks. Tekerlek çapı | 950mm |
| Lastik genişliği | 400mm |
| Maks. Tekerlek ağırlığı | 65kg |
| Dönme hızı | 200r/mm |
| Ölçüm süresi | 6-8s |
|---|---|
| Maksimum işleme çapı | 1000mm |
| Tekerlek genişliği | 1.5-16inch |
| Mil Hızı | ≤200r/dk |
| R/dk | 1290*630*1070mm |
| Jant çapı | 10-24inch |
|---|---|
| Maks. Tekerlek çapı | 950mm |
| Lastik genişliği | 400mm |
| Maks. Tekerlek ağırlığı | 65kg |
| Dönme hızı | 200r/mm |
| Ölçüm süresi | 6-8s |
|---|---|
| Maksimum işleme çapı | 1000mm |
| Tekerlek genişliği | 1.5-16inch |
| Mil Hızı | ≤200r/dk |
| R/dk | 1290*630*1070mm |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Çalışma baskısı | 10t |
| Hidrolik pompa gücü | 0.75kW |
| Genel Boyutlar | 1200*720*1680mm |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Çalışma baskısı | 10t |
| Hidrolik pompa gücü | 0.75kW |
| Genel Boyutlar | 1200*720*1680mm |
| Jant çapı | 10-24inch |
|---|---|
| Maks. Tekerlek çapı | 950mm |
| Lastik genişliği | 400mm |
| Maks. Tekerlek ağırlığı | 65kg |
| Dönme hızı | 200r/mm |