| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Hidrolik basınç | 10t |
| Hidrolik üst alet | 3 birim |
| Hidrolik pompa gücü | 0.75kW |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Hidrolik basınç | 10t |
| Hidrolik üst alet | 3 birim |
| Hidrolik pompa gücü | 0.75kW |
| Mil hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tip | Jant Tamir Makinası |
| Maksimum Tekerlek Çapı | 15 inç |
| Kontrol Sistemi | Cnc Kontrol Sistemi |
| Net ağırlığı | 376kg |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Hidrolik basınç | 10t |
| Hidrolik üst alet | 3 birim |
| Hidrolik pompa gücü | 0.75kW |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Hidrolik basınç | 10t |
| Hidrolik üst alet | 3 birim |
| Hidrolik pompa gücü | 0.75kW |
| Gerilim | 220V |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Çalışma baskısı | 10t |
| Hidrolik pompa gücü | 0.75kW |
| Genel Boyutlar | 1200*720*1680mm |
| Spindle Speed | 0-3000 Rpm |
|---|---|
| Max Wheel Diameter | 15 Inches |
| Max Wheel Width | 8 Inches |
| Positioning Accuracy | 0.001mm |
| Working Pressure | 10T |